Українопедія
Advertisement
UkrOpen — соцмережа
УкрОпен Лого01.png
Українська назва УкрОпен
Тип багатокористувальницька інтерактивна соціальна мережа
Адмінство Ігор Харченко
Культура
 • українська
 • російська
Домени https://ukropen.net/
Сторінка входу

UkrOpen - багатокористувальницька інтерактивна соціальна мережа, яка створена з використанням сучасних технологій. Вона розроблена з урахуванням побажань юзерів і продовжує оновлюватися щодня.

Анонс

Соціальна мережа UkrOpen не скопійована з жодної відомої мережі, а повністю написана, для зручності її користувачів.

Запрошення в соцмережах

Також в соціальну мережу вбудована пошукова система новин, яка дає можливість не тільки бути в курсі останніх подій, а й обговорити ці події з користувачами.

Адміністрація

Адмін мережі програміст Ігор Харченко

«Коли і під впливом яких чинників виникло бажання створити українську національну соцмережу?

Ігор 11 серпня в 14:20
Це бажання прийшло на початку війни з Росією. Особливо після того як багато моїх друзів від мене відвернулися через пропагування в соц. мережах. Я тоді зрозумів, що їх буде дуже важко повернути назад, але дати альтернативу ще не захворілим "русским миром" можна.»
~ Ігор Харченко. З інтерв'ю

Отже, один основний адмін мережі Ігор Харченко. Програміст. Тимчасово безробітний у зв'язку з окупацією рузькімі братьямі. На волонтерських засадах йому допомагають люди з усієї України: дизайн, модераторство.

«В мене немає ні роботи, ні родини (я про дружину і дітей). Тому я повністю віддаюся роботі над проектом. А живу за рахунок реклами на інших своїх проектах. Скажу чесно - якби не війна, я б не зміг потягнути цей проект. Так як влаштовував би своє життя, а зараз моє життя це UkrOpen»
~ Адміністратор про створену власноруч соцмережу

Технічні можливості: плюси та мінуси

Вигляд користувацької сторвінки

 • Реєстрація кілька хвилин. При цьому в 2017 році були вилучені сторінки, зареєстровані з е-мейлами, що потрапили під санкції в Україні (як то: Мейл.РУ, Яндекс, тощо) [1]
 • Присутні стандартні можливості соцмережі:
  • Створення особистих сторінок із налаштуваннями приватності
  • Завантаження файлів музики
  • Завантаження відео, попередньо завантаженого на Ю-Тьюб

Виноски

 1. Самі люті москалі пишуть, шо зарегатися із-під яндєксіка в етой прімітівной сєті як два пальці об асфальт. Не знаю, як зарегатися, але мою сторінку видалили саме з-за мейл.РУшної пошти.


Advertisement